Poznaj team

Ani

Prywatnie jestem strategiem marketingowym, blog ten powstał zaś po to, aby motywować mnie do szukania swojego stylu. Najczęściej działam intuicyjnie, nie identyfikując się z żadnym nurtem czy modą. Bawię się konwencją – zestawiam to, co lubię i co trafia w mój gust, nie zawsze wpisując się w aktualne trendy. Lubię kontrasty – trendów z ich nieznajomością, kobiecości z męskością, marek z wyższej półki i sieciówek z kompletnymi #nonames.

Nazwa VintStreet jest wyrazem mojego zamiłowania do rzeczy stylizowanych na te z ubiegłego stulecia. XX wiek to dla mnie esencja elegancji, która dobrze kontrastuje z miastem i miejskim tempem życia.

Jeśli zachęca Cię taki miszmasz, serdecznie zapraszam.

 

Łukasz Łuciuk Fotograf

Łukasz

Fotografuję od około 10 lat. Głównie zajmuje się fotografią reportażową i dokumentalną, coraz częściej interesuje mnie portret. Na VintStreet dbam o wizualną stronę bloga.

Urodziłem się na Warmii, więc ciągnie mnie do natury. Jestem raczej obserwatorem, niż kreatorem, na pierwszym planie stawiam treść zdjęcia i jego historię, którą przedstawiam w estetyczny sposób.

Nie widzę na jedno oko, ale lubię robić zdjęcia, bo to nie tylko piękne obrazy, ale również niesamowite historie.

Znajdziesz moje zdjęcia tu i tu.

 

Wsparcie

Dodatkowo, udźwignięcie tego projektu wspierają:

  • Łukasz Bartczak – nieocenione wsparcie techniczne i nieustanny personalny coaching,
  • Natalia Kijko-Łuciuk – team building i doradztwo w zakresie SoMe,
  • Anna Wereta – koncepcja identyfikacji wizualnej,
  • Klaudia Kryńska – ujarzmienie potoku myślowego.

Drodzy, bardzo dziękujemy! Bez Was ten blog nigdy by nie powstał 🙂