Styl

Oda do kwiatowych bufek

Mówiłam, że uwielbiam bufiaste rękawy? Chyba już ze sto razy! A szczególnie kocham bufki w kwiaty, jak na przykład te tutaj. Obie znalazłam na AliExpress i one doskonale uzupełniają moją garderobę. Jest w nich coś romantycznego, niepokornego, a zarazem są bardzo retro. Dzięki nim nawet zwykłe białe jeansy przestają być zwykłymi białymi jeansami.

Swoją drogą, akurat wybór tych ostatnich to niełatwa sztuka. Moje – prawie idealne – pochodzą z Massimo Dutti. Są warte każdej złotówki, bo to chyba pierwsze dżinsy o prostym kroju, które dobrze na mnie leżą, nie opinają i optycznie wydłużają nogę. Jeśli macie jakieś sprawdzone miejsce z dżinsami o dobrych krojach, koniecznie napiszcie w komentarzach!

Całość uzupełniłam pasującą kolorystycznie apaszką, którą zawiązałam na prostym koku. Tak mało wystarczy, aby wyszło niebanalnie i z klasą! Lubię ten sposób także dlatego, że aktualnie mam bardzo krótkie włosy i skręcenie porządnego koka graniczy z cudem. Dzięki apaszce fryzura kok nabiera objętości i ładnie się prezentuję.

 

 

 

 

 

 

 

 

Featuring:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *